Meda

Kur Meda Ishte Defator

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-01-2016]
Këngëtari Meda është shumë i njohur në Kosovë për zhanrin e muzikës që ai këndon. Sezona e verës për këngëtarin është shumë e ngarkuar pasi ai ftohet nga organizatorë të ndryshëm të dasmave dhe të ahengjeve familjare.

Meda ka qenë i kërkuar që në fillimet e tij të karrierës, e në qoftë se nuk e dini ai nuk është vetëm këngëtarë, pasi para disa vitesh ai dinte që të luante edhe në def.

Në një foto të siguruar nga "Kosovarja" Meda shihet kur ishte më i ri bashk me një grup miqs e që në fakt ai ishte duke i rrahur defit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kur Meda Ishte Defator


Komente 0