Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda Fotografi Përkrahë Ibrahim Tatlises


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  8
[16-02-2016]
Këngëtari i njohur Meda është ndër më të njohurit në Kosovë. Ai është i shumëkërkuar nga publiku kosovar për të qenë pjesë e dasmave dhe ahengjeve familjare.

Sot në rrjetin e tij social në Facebook ka qakrulluar një foto ku shihet ai para disa vitesh në një fotografi bashk me këngëtarin e njohur turk Ibrahim Tatlises.

Teksteshqip.Com iu sjellë foton në fjalë:
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet