Meda

Meda Fotografi Përkrahë Ibrahim Tatlises

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-02-2016]
Këngëtari i njohur Meda është ndër më të njohurit në Kosovë. Ai është i shumëkërkuar nga publiku kosovar për të qenë pjesë e dasmave dhe ahengjeve familjare.

Sot në rrjetin e tij social në Facebook ka qakrulluar një foto ku shihet ai para disa vitesh në një fotografi bashk me këngëtarin e njohur turk Ibrahim Tatlises.

Teksteshqip.Com iu sjellë foton në fjalë:
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Meda Fotografi Përkrahë Ibrahim Tatlises


Komente 0