Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Te Uroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

te uroj te uroj dhe ne heshtje te dashuroj
du met pa a ke ndryshu e prap rrugen me vazhdu

per ditlindjen tande thirrem edhe mu
edhe nese s,mundem me ty me vallzu
edhe nese s,mundem ma me tu afru
veq po du met pa dhe shum met uru..

te uroj te uroj dhe ne heshtje te dashuroj
du met pa a ke ndryshu e prap rrugen me vazhdu
te uroj te uroj per her te fundit pot shikoj
ne ditelindjen tande tjeter
s,vjen ma shoku yt i vjeter...

per ditelindjen tande thirrem edhe mu
edhe nese smundem me ty me vallzu
edhe nese se mundem ma me tu afru
veq po du met pa dhe shum met uru..

2x
te uroj te uroj dhe ne heshtje te dashuroj
du met pa a ke ndryshu e prap rrugen me vazhdu
te uroj te uroj per her te fundit po te shikoj
ne ditlindjen tande tjeter s,vjen ma shoku yt i vjeter...


Ky tekst u dërgua nga Girl-lenaMeda
Publikimi: 01/12/2007


Meda - Te Uroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Uroj".
3. Video është e këngës "Te Uroj", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0