Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Dil Një Herë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Një Herë".
3. Video është e këngës "Dil Një Herë", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Dil Një Herë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Per Ju"

Këngë e albumit:

"Bjondinë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Dil njiher me mu moj lulja n,pranver se vdiqa i mjeri ni her met mar er,dil niher me mu moj lulja n,pranver se vdiqa i mjeri ni her met mar er .

2.
buzen tonde t,ombel niher me ma fal kisha vdek i shkreti e prap isha n,gjall,buzen tonde t,ombel niher me ma fal kisha vdek i shkreti e prap isha n,gjall

ska gjynah mat madh mos me ta fal shpirtin se ti veq ni stin ma ke bo krejt vitin,s ka gjynah mat madh mos me ta fal shpirtin se ti veq ni stin ma ke bo krejt vitin afrohu ,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol,afrohu

,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol ,afrohu ,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet