Audio

Meda - Ku Je, Ku Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondinë"


Ku je ku je mori ku je
spo muj met pa as nuk pom sheh
ku je ku je mori ku je
ku mbeti besa qe ma dhe
un ne fillim te kam tregu
se ti ke qen vetem per mu
ku je ku je mori ku je
te lutem tash moj mos me le
ku je ku je mori llokum
une kam prit prej teje shum
s'kam besu e se kam dit
se me ja aq e pashpirt .

Ref 2x:
Qe sa koh sjem pa
merzia m'ka vra
eja qka po pret
zemra te therret.

Ku je ku je mori ku je
dil prej meje mos u fsheh
ku je ku je qe mke harru
e nuk te bjen ndermend per mu
nese pak me dashuron
eja t'lutem me trego
ku je ku je mori ku je
te lutem tash moj mos me le
ku je ku je mori llokum
un kam prit prej teje shum
s'kam besu e se kam dit
se me je aq e pashpirt

Ref 2x:
Qe sa koh sjem pa
merzia m'ka vra
eja qka po pret
zemra te therret


Ky tekst u dërgua nga Verim
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...