Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Festa E Kosovës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Festa E Kosovës".
3. Video është e këngës "Festa E Kosovës", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Festa E Kosovës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Komente

1 🔥

22/04/2013

2013-04-22T11:22:27+00:00Hej n,syt e nanes pash dy lot prej gezimit po qan sot sikur flasin lot ne faqe rrita djem per luft e paqe

bjeri bjeri qeftelis sod osht dit e pavarsis
ndaq me than mat bukrin emer o thuj niher KOSOVË me zemer

Ref:
Festoni festoni festen me te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n.kater ant e botes

Bini bini o tupana
gjall i paska krejt djemt nana
paska gzim e paska lot
o na bashkon Kosova sot

Ref:
Festoni festoni festen me te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n,kater ant e botes

Ref:
Festoni festoni festen me te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n,kater ant e botes


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena-liebt Meden
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet