Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  45

heej n'syt e nanes pash dy lot
prej gëzimit po qan sot
sikur flasin lot në faqe
heej rrita djem per luft e paqe

Bjeri,bjeri qiftelis
sot osht dita e PAVARSIS
ndaq me than mat bukrin emer
o thuj niher KOSOV me zemer

Festoni,festoni festen ma te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n'kater ant e botes

Bini,bini o tupana
gjall i paska krejt djemt nana
paska gzim e paska lot
o na bashkon Kosova sot

Festoni,festoni festen ma te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n'kater ant e botes


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena   Waldrin777Meda
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/02/2013


Meda - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0