Audio

Meda - Ti Je Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Meda Me Balada"

Këngë e albumit:

"As Kafe As Llafe"
Nuk ka pas
as nuk ka me pas
Dashuri sikur e jona...

Veq nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sjan bashk
o dy ZEMRAT tona...

ref:3
Ee ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan dhe qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'komet harru...

Nuk jan than
as nuk kan me u than
ato fjal qe ne i tham....

Vec nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sme ke edhe
pse ste kam

ref:3
E ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan e qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'kam met harruu..


Ky tekst u dërgua nga  arberKartolina (1)

U krijua nga Dreni 2019-06-22 09:08:56
Nuk ka pas
As nuk ka me pas
Dashuri sikur e jona

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...