Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Harroji Pranverat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

merri te gjitha asgje mos le ne jeten tim kurr mo mos u kthe asgje ejotja mos te mbet te une se zemra jeme nuk zen wen me shume hiqma unazen qe ne gisht ma vure harroj pranverat kur te kish lule harroji pranverat kur te kish lule mos qaj prane meje per ardhmerin se dora jeme lotin sta fshin se dora jeme lotet sti fshin
mos thuj gabova mos mashtro veten njerzit gabojne por jo krejt jeten hiqma unazen qe ne gisht ma vure harroj pranverat kur te kish lule harroji pranverat kur te kish lule harroji pranverat kur te kish lule............................................................


Ky tekst u dërgua nga ShpetimiMeda
Publikimi: 15/12/2011


Meda - Harroji Pranverat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harroji Pranverat".
3. Video është e këngës "Harroji Pranverat", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0