Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Ku Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49

x2
si tja bej kur sjam me ty
shetis rrugve dit e nat
dashuria jon e paster
si duket nuk paska fat

x2
faj nuk patem qe u dashtem
dit e nat ne ishim bashk
mpate hy ne zmren time
t'paren her un kur te pash

Ref. x2:
ku je ti pse jam vetem
ku je ti mos me le
ku je ti pse jam vetem
ku je ti ku je ti


Ky tekst u dërgua nga ErzaMeda
Publikimi: 01/12/2002


Meda - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 4