Audio

Meda - Harroj Ditet Tona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondinë"






ku je ku je
mori ku je
spo muj me t`pa
as nuk po `msheh

ku je ku je
mori ku je
ku meti besa
qe ma dhe

un ne fillim
te kam tregu
se ti ke qene
vetem per mu

ku je ku je
mori ku je
te lutem tash
moj mos me le

ku je ku je
mori llokum
un kam prit
prej teje shum

skam besu
e se kam dit
qe me je aq
e pa shupirt

qe sa koh sjem pa
merzia mka vra
eja qka po pret
zemra te therret (x2)

ku je ku je
mori ku je
ti prej meje moj
mos u fsheh

ku je ku je
qe mke harru
e nuk te bjen
ne mend per mu

nese pak me
dashuron eja
tlutem e me trego

ku je ku je
mori ku je
te lutem tash
moj mos me le

ku je ku je
mori llokum
un kam prit
prej teje shum

skam besu
e se kam dit
qe me je aq
e pa shupirt

qe sa koh sjem pa
merzia mka vra
eja qka po pret
zemra te therret (x2)


Ky tekst u dërgua nga Mono




Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...