Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda & Gjyste Vulaj - Do T'afrohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34

sa me shum qe te shikoj
aq me shum te dashuroj
aq me shum te dashuroj
ne se nje dit behem hi
dije se mke djegur ti.
dije se mke djegur ti.

ref;
dot afrohem dot afrohem
DO ti them nja dy tri fjal
do te hy n zemren tende
dhe me kurr nuk do te dal x2

sa me shum qe kalojn vitet dashuri per ty rritet
(dashuria per ty rritettttttttttt)
kur te behem zemra jote ta jap e ksaj bote
(TA JAP JETEN E KSAJ BOTEEEEEEE)
REFF:X2

DOT AFROHEM DOT AFROHEM DO TI THEM NJA DY TRI FHJAL DO TE HY NE ZEMREN TENDE DHE ME KURR NUK DO TE DAL
DOT AFROHEM DOT AFROHEM DO TI THEM NJA DY TRI FJAL DO TE HY NE ZEMREN TONDE DHE ME KURR NUK DO TE DAL


Ky tekst u dërgua nga Bimi-1

Meda & Gjyste Vulaj - Do T'afrohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'afrohem".
3. Video është e këngës "Do T'afrohem", por nuk këndohet nga Meda & Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0