Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Hajde Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te shikova'N sy e embel me fole
Me hyre ne zemer ende nuk me dole
2xKur isha pa ty nuk e deshta veten
ty ta fala jeten

2xHajde zemer ti me fal gezim
hajde hajde zemer ti mu perqafim hajde shpirto vetem ty te du hajde hajde shpirto veq ti je permu

Ky tekst u dërgua nga  kosovarjaPublikimi: 17/06/2009


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0


Meda - Hajde Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Zemer".
3. Video është e këngës "Hajde Zemer", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.