Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Meda - Sje E Para As E Dyta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"çka Ka Zemra"
Qdo ditë t'shoh e qdo ditë m'sheh,mos u ban se nuk me njeh, edhe pse s'kemi nejt bashk mirë e di qka je tuj dasht

Ref;2x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu

Unë spo flas e ti spo flet,zemrat
tona flasin vet n'syt e tu po e shoh unë se per mu po rrin pa gjumë

Ref;3x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu


Ky tekst u dërgua nga Nare
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet