Official Video

Meda & Shkelzen Haradinaj - Luani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/12/2009

2009-12-28T17:08:16Erdh pranvera prap n'kto troje,n'troje dardanis bijt ma tmir po i bejn roje deshmort e liris, e kan sjell ngrohtsin e djellit ner kopshte n'lendina trim Luani dhe Shkelzeni vllezrit Haradinaj.

Ref:
Rreze tarta ngjith kosoven bin pranveren ne deqan,djell e han shtrit nket dhe knohet kanga nuk pushon,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan.

Jo nuk ulet Luan trimi n'kam lufton perher me gjak tem do ti uis thot lulet ne pranver,mir po i shkrep Shkelzenit pushka kanges tu ja than pe shendrit mal edhe fusha po i thrret djell e han.

Ref:
Rreze tarta ngjith kosoven bin pranveren ne deqan,djell e han shtrit nket dhe knohet kanga nuk pushon,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan,se Luani dhe Shkelzeni jan ba djell jan ba han drit bajn mbi Gllogjan.


Ky tekst u dërgua nga Verim
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...