Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - I Ri Pa Rini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Ri Pa Rini".
3. Video është e këngës "I Ri Pa Rini", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Meda - I Ri Pa Rini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+01:00Dikur pa dëshir ika nga Kosova
ika nga Kosova!
isha shum i ri rinin se shijova!
rinin se shijova

Vishin n´gurbet festat
pa babë e pa nanë
pa babë e pa nanë
se kisha kerkan urime mem than!
urimee mem than!.

Kthehëm përseri kthehëm përseri
un i riu i Kosovës që s´pata rini
un i riu i Kosovës që s´pata rini

Edhe un isha i ri
po rini nuk pata
po rini nuk pata
n´gurbet mu ba dita
ma terr se nata
oh ma terr se nata

Vishin n´gurbet festat
pa babë e pa nanë
pa babë e pa nanë
se kisha kerkan urime mem than
urime mem than

Kthehëm përseri kthehëm përseri
un i riu i Kosovës që s´pata rini
un i riu i Kosovës që s´pata rini


Ky tekst u dërgua nga Be-1
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë