Audio

Top 200

Meda - Dashuria Dhe Xhelozia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"
O as skam pa
e as skam ni
se ka dashni pa xhelozi
oh xhelozia jeten ta helmon
aq sa dashnia zemren ta gezon.
...
x2.
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
O zemra e njerit
kshtu u kriju edhe met dasht
edhe met helmu o kujt dashnia
ja mbyll syt o xhelozia ka me mbyt.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...