Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Pse U Ndam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse U Ndam".
3. Video është e këngës "Pse U Ndam", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Pse U Ndam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Këngë e albumit:

"Meda Me Balada"

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"

Komente

1 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Sa i mir Ka qen Fillimi
Kur ne dy u Bashkum
po pse kshtu na erdhi fundi
pse o zot kshtu u lendum
ende s´mundem me besu
se ne dy me s´jemi bashk
pse u ndam o pse u ndam
kur aq shum jemi dasht

Reff
Pa Ty nuk Po Jetohet
as nje dit e as nje nat
pa ty Zemra s´ Po Pajtohet
ti me Fat e Un Pa Fat[2x]

Sa i Mir Ka Qen Fillimi
Kur ne Dy u Bashkum
Po Pse Kshtuu na erdhi fundi
pse o zot kshtu u lendum
ende s´mundem me besu
se na dy me s´jemi bashk
pse u ndam o pse u ndam
kur aq shum Jemi Dasht

Reff
Pa Ty nuk Po Jetohet
as nje dit e as nje nat
pa ty Zemra s´ Po Pajtohet
ti me Fat e Un Pa Fat.[4x]


Ky tekst u dërgua nga Eddii8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet