Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Meda - Mos Mbaj Per Mu Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

23/04/2015

2015-04-23T08:55:18+00:00Kur une t´vdes per tyme lot mos me qaj
vetem nji grusht dhema hedh per mbi varr
vetem nje grusht dhema hedh per mbi varr

Hidhe vallen hidhemos mbaj per mu zi
jeto jeten tandegzohu perseri-2x refreni

Mos t´vije keq e dashurse tretem ne dhe
se te sjell pranveradashurine e re
se te sjell pranveradashurine e re

Hidhe vallen hidhemos mbaj per mu zi
jeto jeten tandegzohu perseri-2x refreni


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet