Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Jam Ra Ne Halle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Ra Ne Halle".
3. Video është e këngës "Jam Ra Ne Halle", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Jam Ra Ne Halle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/01/2013

2013-01-29T11:26:02+00:00Jam ra n´halle s´di cka t´baj
vajze per qefi sun po gjaj
per shume vajza qe jane t´mira
kur po i ves nuk jane te lira

E marr drenicaken
se per gjithcka ja ka anen-2x

E kam ra n´hall kam ra n´dashni
qysh me cu ate vajze ne shpi
babes tem i kam kallxu
drenicaken shume e du

E marr drenicaken
jo se veti nanen
per dashni e per sevda
si Drenica vajza s´ka

do ta marre pejanen
ah jo se veti baben
per dashni dhe per sevda
sikur Peja vajza s´ka


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet