Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Meda - Qe Sa Kohe Ne U Ndame  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2009

2009-04-26T10:00:19Qe sa kohe ne u ndame u ban s´di sa vjet
per gabim te vogel mu me lave vet-2x

per gabim te vogel te lus me u pajtu
sepse ne kete bote vetem ty te du-2x

po te lutem me kupto vec per dashuri
une pa ty s´mund t´jetoj kthehu perseri-2x

kur te pashe per here t´pare
zemra ime n´dashuri ra
ty moj vajze ty te thashe
mos me le te pelcase

une te du une te du ah ty pa dyshim
nese ti me don
kthehu sa s´eshte vone

po te lutem me kupto vec per dashuri
une pa ty s´mund t´jetoj kthehu perseri-2x

buzt e tua m´kane tregu se me kishe vetem nje
prej kur shkove ti e dashur mu me lave vet

ti nuk e kupton e dashur arsyen qe une jetoj
une jetoj per nazet tua dhe dashurin tone-2x

dikur m´thoshe se te dua tjeter kand nuk kam n´kete bote
tash fillove rrugen tjeter s´dua t´jetoj kote-2x

sikur t´kisha n´perqafime do t´shterngoja ty aq fort
pajtoje ti zemren time qe po mbytet n´lot


Ky tekst u dërgua nga Lindi Ulqin
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...