Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Telefonin Ne Dore E Mora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

TELEFONIN N´DORE E MORA TE VERTETEN ME KUPTU
SHOK I DASHUR QE I KE BESU AJO TY TE KA MASHTRU

BOLL MOJ VAJZE ME KTO RRENA
SE MA NUK T´BESOJ
SE VEC NJEHERE NDAHET BUKA
E NUK NGJITET MA
E KE LANE DASHNINE E VJETER
KURRE HAJR S´KE ME BA
PADREJTSITE QE TI MI BANE
TI KE ME I LA

CKA T´BANA QE M´HARROVE
S´TE ERDH KEQ ME PRISH DASHNINE
ZEMREN TIME E LENDOVE
A MENDOVE GJANE MA T´MIRE

Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 13/12/2006


Meda - Telefonin Ne Dore E Mora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefonin Ne Dore E Mora".
3. Video është e këngës "Telefonin Ne Dore E Mora", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0