Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Meda - Pse Eshte Keshtu Jeta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2006

2006-12-13T13:34:40Kto dy duar i kisha futur ne zjarr
kisha hyre gjalle ne varr
se m´harron mendja s´ma kish marr

nuk ka fjale nuk ka kenge nuk ka lot
qe kisht mundur te ta thote
sa po dhemb zemra ime sot

pse eshte keshtu jeta
pse eshte keshtu jeta
dikush qesh dikush qane
pse ende te dua
kur ti s´me do mua
pse zemra brenda t´mbane

e pys veten pse te zbardh
dhe nje mengjes
pse jam gjalle
kur jam pa shprese
pse t´jetoj kur duhet te vdes


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...