Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Meda - Merri Te Gjitha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merri Te Gjitha".
3. Video është e këngës "Merri Te Gjitha", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Meda - Merri Te Gjitha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  16

Komente

Asnjë Koment

07/01/2010

2010-01-07T02:05:42+01:00Merri te gjitha asgja mos le
ne jeten time kurre ma mos u kthe
asgja e jotja mos t´mbet te une
se zemra jeme nuk zen plage me shume

Hiqma unazen qe n´gisht ma vune
harroj pranverat kur t´kisha lule
harroj pranverat kur t´kisha lule

Mos qaj prane meje per ardhmerine
se dora ime lotet s´ti fshine
se dora ime lotet s´ti fshine

Mos thuj gabova mos mashtro veten
mos thuj gabova kur me vrave n´zemer
mos thuj gabova mos mashtro veten
njerzit gabojne por jo krejt jeten

Hiqma unazen qe n´gisht ma vune
harroj pranverat kur t´kisha lule
harroj pranverat kur t´kisha lule

Mos qaj prane meje per ardhmerine
se dora ime lotet s´ti fshine
se dora ime lotet s´ti fshine


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë