A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Mos Gabo


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  71

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/07/2010

2010-07-09T12:55:59

Song from the album:

"Mos Gabo"


Thuhet e shkruhet fjala e vertet
mjeri aj qe s'mson prej gabimit vet
Gjanat e n'dalume jan si uji nxeht
kush i prek me dor, gjithmon ka me u djeg.

Ref: Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg,
Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg
Ohhh t'djeg djeg djeg.

Thuhet e shkruhet fjala e vertet
Askujt kjo bot jo nuk ka me i met
jeto sa te jetosh por dije nje gja
me prek te ndalumen sherrin ke me ja pa.

Ref: Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg,
Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg
Ohhh t'djeg djeg djeg.

Ref: Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg,
Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg
Ohhh t'djeg djeg djeg.


Lyrics submited by Dony Qulli   Lindita19   agnesalati
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019