Live Video

Top 200

Meda - Fjal Fjal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2010

2010-12-12T01:46:58Fjal fjal thuhen plot
Gjdo fjal asht e kot
Ndarjen kush se provon vet
Per dashni nuk ka qka flet (2x)

Ref:
Kot kot flet me mu
E kam dasht dhe e du
Kurr me qef nuk isha nda
Kurr pishman nuk kam me i ra ( 2x)

Thot thot krejt shoqnija
Ta ka marr mendjen dashnia
Hajt hajt se asht leht
Me fol kur se provon vet (2x)


Ky tekst u dërgua nga Nardi   leonap   Tingulli
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...