Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Lamtumire 2011 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52

Lamtumir oj jeta jeme
ku po e len ti zemren teme
dit e nat nuk jemi nda
ku po m'len qa je tuj ba
ku po i len ti kta dy sy
qe po qajn veç per ty.

Lamtummir o shpirti jem
zemren tonde ku po e len
dit e nat nuk jemi nda
a mendon qa je tuj m'ba
a mendon nji her per mu
ku po m'len ku je tuj shku.

Lamtumir zemer po t'them
edhe pse shpirti po m'dhem
dit e nat nuk jemi nda
ku po m'len qa je tuj ba
ku po i len ti kta dy sy
qe po qajn veç per ty.


Ky tekst u dërgua nga Lina KumanovaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/05/2018


Meda - Lamtumire 2011
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire 2011".
3. Video është e këngës "Lamtumire 2011", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0