Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Gojet E Liga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

O qka u bo moj zemer
qe rahat su bone
leri-leri fjelt e botes
pyte zemren tone
flasin njerzit flasin
e dojn me na nda
se kerkush moj zemer
mir s'don me na pa

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu

pyte-pyte zemren time
ta thot te verteten
leri-leri fjalt e tjerve
un ta kam fal jeten..
pyte-pyte zemren time
ta thot te verteten
leri-leri fjalt e tjerve
un ta kam fal jeten..

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu

Muzika...

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu.


Ky tekst u dërgua nga Lina KumanovaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2011


Meda - Gojet E Liga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gojet E Liga".
3. Video është e këngës "Gojet E Liga", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 3