Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Aman Of Aman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  63

Mos luj mos luj ti me mu
Ndaq me qen e lumtur
Se hiq pa ja nis
Lojen e ke t´humbur

Of amaaaaaaaan
Of aman aman aman
Ti ke hy ne loj te ran
E ksaj loje dashni i thojn
Hyn per pak e mos del shum

Ki kujdes me mua
Nuk osht loje thjesht
Nese ske qa thua
Ma mir te bjenme hesht

Of amaaaaaaaaaan
Of aman aman aman
Ti ke hy ne loj te ran
E ksaj loje dashni i thojn
Hyn per pak e mos del shum


Ky tekst u dërgua nga Adelina   DeqanasjaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2012


Meda - Aman Of Aman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Of Aman".
3. Video është e këngës "Aman Of Aman", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 11