Audio

Meda - Mos E Harro Zemrën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondinë"
Merre Zemren qe ka rrahe
Veq per ty dikuuuur
Se ti dhimbjen e kti shpirti
Si kuptove kurrr
Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy
Merre Zemren time t'shkrete mbyte ]
Me dur tua pastaj kanqu ne kete bote se
ma s'them te dua Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy

Ref:Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee
Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee

Merre Zemren qe ka rrahe
Veq per ty dikuuuur
Se ti dhimbjen e kti shpirti
Si kuptove kurrr
Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy
Merre Zemren time t'shkrete mbyte ]
Me dur tua pastaj kanqu ne kete bote se
ma s'them te dua Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy

Ref:Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee
Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat Dvorani
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...