A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Meda - O Mehlem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  201

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2013

2013-11-30T21:36:26

Këngë e albumit:

"Top Albatrade"

Këngë e albumit:

"Top Emra Dhe Lyra"


je si dielli je si hana sikur ti nuk ban mo nana me ty zemren e kam plot oh te rujt i madhi zot syni keq oh mos na paft kurr belaja mos na zaft se dashnija krejt i ka kur s'ka hile ka sevda

refreni 2x
o mehlem i shpirtit tem drita jeme syni jem zemra jeme ndashni ra cka dush ti une kam me ba

kur pot shoh zemren ma knaq per cdo semundje je ilac mos mu ndaj dit as nat lumi une qe tkam nafak syni keq oh mos na paft kurr belaja mos na zaft se dashnija krejt i ka kur s'ka hile ka sevda

refreni 4x
o mehlem i shpirtit tem drita jeme syni jem zemra jeme ndashni ra cka dush ti une kam me ba


Ky tekst u dërgua nga gjergj kolajKartolina (1)

U krijua nga Dreni 2019-06-14 13:11:11
O mehlemi i shpirtit tem
Drita jeme, syni jem
Zemra jeme n'dashni ra
Çka dush ti, unë kam me ba

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019