A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda & Sinan Hoxha - Vëllau Im


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  59

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2013

2013-12-03T15:22:49

See Also

Sinan Hoxha


Une e kam nje vella,
jem rrit me sevda,
jem rrit me nje sofer,
smunden me u nda.

Une e kam nje vella,
me te mirin ne dynjat,
Cfare te ndodh ne jete,
Krahe te djathet me ka.

Hejjjj
Vllau im edhe une
njeri pa tjetrin nuk po mujm,
jem nje zemer jem nje gjak,
te dy se bashku kem nje halle.(2)

Babes edhe nanes,
Falemnder i cum,
qe e kam nje vella,
perjete skem me u nda.

Hejjjj
Vllau im edhe une
njeri pa tjetrin nuk po mujm,
jem nje zemer jem nje gjak,
te dy se bashku kem nje halle.(2)


Lyrics submited by Ina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019