Live Video

Top 200

Meda - Hej Shoke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  261

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"Fantazi"

Këngë e albumit:

"Top Albatrade"

Këngë e albumit:

"Princeshë"

Këngë e albumit:

"Top Emra Dhe Lyra"


REF:
Hej shokt e mi lajm i ri rash n'dashni
Hej qka me ba nuk e di, nuk e di
hej shokt e mi m'falni mu, kam gabu
une s'kam pas t'drejt kur ju kam ju kam qortu

E fillova me shaka
e ndashni me ta jam ra
kur mundohem me harru
veq ma shum po e du

qka m'thot ajo mduket mir
e percjell ne qdo hap
edhe pse nuk me frikson
kur e shoh dridhem prap

REF:
Hej shokt e mi lajm i ri rash n'dashni
Hej qka me ba nuk e di, nuk e di
hej shokt e mi m'falni mu, kam gabu
une s'kam pas t'drejt kur ju kam ju kam qortu

K'shtu e ke kur dashuron
ti kur don ajo s'te lshon
nje her zemren ajo ta merr
e tan jeten e ki terr

qka m'thot ajo mduket mir
e percjell ne qdo hap
edhe pse nuk me frikson
kur e shoh dridhem prap

REF 3x:
Hej shokt e mi lajm i ri rash n'dashni
Hej qka me ba nuk e di, nuk e di
hej shokt e mi m'falni mu, kam gabu
une s'kam pas t'drejt kur ju kam, ju kam qortu


Ky tekst u dërgua nga The RuGoVaAKartolina (1)

U krijua nga nila 2017-01-10 11:23:15
Kshtu e ke kur dashuron
Ti kur don, ajo s'të lshon
Një herë zemrën ajo ta merr
E tan jetën e ki terr

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...