Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Dashnia Eshte Kismet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Eshte Kismet".
3. Video është e këngës "Dashnia Eshte Kismet", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Dashnia Eshte Kismet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  70

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Top Albatrade"

Këngë e albumit:

"Top Emra Dhe Lyra"

Komente

3 🔥

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00Un me ty u pata msu
ndarjen ton se kam besu
nuk po mundem me t'harru
ah pa ty qysh me jetu
O nuk po mundem me t'harru
ahh pa ty qysh me jetuu

Ref X2:
Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka tpret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harron perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka t'pret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harrooon perjet

Krejt kan than krejt kan than
ndarja osht shum e ran
krejt kan than nuk osht let
po se din pa e provu vet
krejt kan than nuk osht let
po se din pa e provu vet

Ref x2:
Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka tpret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harron perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka t'pret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harrooon perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka tpret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harron perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka t'pret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harrooon perjet


Ky tekst u dërgua nga albertislami47

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet