Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Meda & Vjollca Haxhiu - Princeshe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  162

Komente

14 🔥

08/07/2014

2014-07-08T13:54:06+00:00

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Këngë e albumit:

"Princeshë"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
Vjollca:
Nëse do të fitosh
Duhet të rrezikosh
Rezisto dhe lufto
kur t'vjen mir kapitullo
Pranoje propozimin
firmos kapitullimin

Meda:
E cuditshme
E habitshme
Surpris e pa pritshme
Aman aman,aman aman

Ref:

Moj pricesh,zemren ma more
Me ty humbja eshte fitore
Ah s'ta njoh zemren
Ma njeh boten
Jem dy gjysma
qe bojm te ploten

Vjollca:
Jam ne form jam e gatshme
Jemi n'kohen e pershtatshme
Vec ni syn nga ti e pres
Do ta bej jeten pa stres
Pranoje propozimin
Firmos kapitullimin

Meda:
E cuditshme
E habitshme
Surpris e pa pritshme
Aman aman,aman aman

3x

Moj pricesh,zemren ma more
Me ty humbja eshte fitore
Ah s'ta njoh zemren
Ma njeh boten
Jem dy gjysma
qe bojm te ploten


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet