Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video Top 200

Meda - Rrush I Embel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  109

Komente

8 🔥

09/12/2014

2014-12-09T20:27:24+00:00

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"Bella, Bella"
Zemra jeme Ra ndor tande
Tjeter njeri ti ma bone
Zemra shkon aty ku don
E Kerkan se e degjon

Ref#

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Zemra Zemren po e dojka
po pa vujt nuk po bojka
Ksoj dashnie i raft pika
Helmon Djemt edhe qikat

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGz
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet