Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Drejtesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Kur me the du me u nda pika gati mu me ra
Kur me the du me u nda pika gati mu me ra
moj dashni ti ku je do mem shti per se gjalli ne dhe
moj dashni ti qe um ke vra diten tende ske me pa.

REF
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete
pse vujn ata qe kan te drejte
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete
pse vujn ata qe kan te drejte

Buza mdridhet zemra um qan
qysh pate zemer mu mem lan
Buza mdridhet zemra um qan
qysh pate zemer mu mem lan
moj dashni ti ku je do mem shti per se gjalli ne dhe
moj dashni ti qe um ke vra diten tende ske me pa.

Ref
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete 2 here
pse vujn ata qe kan te drejte
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete
pse vujn ata qe kan te drejte


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat DvoraniMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2015
Muzika: Alban Furtuna
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Alban Furtuna


Meda - Drejtesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drejtesi".
3. Video është e këngës "Drejtesi", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 1