Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Ti Mke Vra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

E bekuar qofte dita kur tkam pa
I mallkuar qofte qasti kur jem nda
Sebep kush u baa me u nda me ty
Veq zoti e di si kam me ja kthy ooooo
Veq zoti e di si kam me ja kthyy

REF
Ti m'ke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba
Ti m'ke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba

S'ka ma keq ska ma keq ne kete jete
Se me u nda dy zemra qe duhen vertet
Sebep kush u baa me u nda me ty
Veq zoti e di si kam me ja kthy ooooo
Veq zoti e di si kam me ja kthy

REF
Ti m'ke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba
Ti m'ke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat DvoraniMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/07/2015
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Ti Mke Vra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Mke Vra".
3. Video është e këngës "Ti Mke Vra", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0