Live Video

Meda - Moj Dukane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/02/2016

2016-02-20T13:49:35


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Dukane" kënduar nga Meda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Meda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Vllasaliu - Moj Dukane

Ooo moj dugane mojj duganee puna e mar deshta me te thann hejj hejj puna e mar deshta me tee thann oo puna mar desht me te thannee dul 1 gjarper me na ngran hejj hejj dul 1 gjarper me na ngran.
Ooo dul 1 gjarper me na ngrann eee ku do te rrina neser mrama hejj hejj ku do te rrina neser mrama oo ku do te rrina neser mrama ne dhom te vogel rrethh me gjama hejj hejj ne dhom te vogel rrethh me gjama.
Ooo ne od te vogel rreth me gjama aty rishin 2-3 zana hejj hejj atyy rishin 2-3 zana, oo atyy rrishinn 2-3 zana pishin kafe me filgjan hejj hejj pishin kafe me filgjana

Labi - Moj Dukane

O moj dukane

Omoj dukane moj dukane
puna mar deshta me t'thene he he
puna mar deshta me t'thane
O puna mar deshta me t'thane dul ni gjarper me na ngrane hehe dul ni gjarper me na ngrane.

O ku po rrina neser prama në Rojall rreth me gjama hehe në Ulqin rreth me gjama , O në Rojall rreth me gjama aty rrishin 2-3 zana heh aty rrishin 2-3 zana .

Edona Llalloshi - Moj Dukane

o moj dukane moj du kaneeee puna mar te shta me thane he he he puna, mar deshta me than , 1/2, o dul ni gjarper me na gran, hehehe dul ni gjarrpeeee me na grane o aty ishin 2 3 zana bashin drit sa 2 3 llama hehehe bajshin drit sa dy tri llama hehehe bajshin pishin kafe me filgjana hehehe pishin ka fe me filgjana o rreth me merr

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...