Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - E Mallkuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

O n'dashni mos lidh merak
Zemra s'bahet kurr rahat (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)

Pa dashni jom si ne bela
Kam ra n'hall qka me ba (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)


Ky tekst u dërgua nga TheLeaderMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/07/2016


Meda - E Mallkuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mallkuar".
3. Video është e këngës "E Mallkuar", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0