Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Meda & Vjollca Haxhiu - Dashnia Jon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente

Asnjë Koment

24/11/2016

2016-11-24T16:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"Js Un Ja Ti"
Na bojna sherr, o kot e kot
Po na qetesoft i madhi Zot
Loqka pa zemer jojo nuk shkon
Njoni pa tjetrin jo jo jo nuk bon
Bojna cka bojna vetit ja bojna (2)
Dashnia jon i ka dy emra
Hej une jom loqka e ti je zemra
Ca ke se di! Shume ke ndryshu
Smundem pa ty smundesh pa mu
Njoni gabon tjetri ndryshon
Faji je ti jojo spe pranon

Bojna cka bojna vetit ja bojna (2)
Dashnia jon i ka dy emra
Hej une jom loqka e ti je zemra
(x3)


Ky tekst u dërgua nga Rr..
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet