A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Puthem


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/12/2017

2017-12-02T17:30:01

Music:

Artan Kastrati

Lyrics:

Ghulo

Song from the album:

"Njo Po Njo"


Oj dashni nuk kam pi
jam tuj fol çka n'zemër nij,
oj dashni mirë dëgjom
deri t'vdes i joti jom.

Ref.[2x]
(puthem,puthem,ama doren)
ta lidhim besën e kurorën
(puthem puthem)
ama dorën ta vej unazën
ta bëjm kurorën.

n'zemër t'kom a m'beson
ty kur t'shoh shpirti m'lshon
oj dashni mir degjom
deri tvdes i joti jom

Ref.[4x]
(puthem,puthem,ama doren)
ta lidhim besën e kurorën
(puthem puthem)
ama dorën ta vej unazën
ta bëjm kurorën.


Lyrics submited by Melisa Shalae-Cards (1)

U krijua nga meri 2018-01-04 12:00:26
Oj dashni nuk kam pi
jam tuj fol çka n'zemër nij,
oj dashni mirë dëgjom
deri t'vdes i joti jom

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019