A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ça Ka Zemra (Gezuar 2018)

Live Video

Video Link

Meda, Sinan Hoxha, Big Mama & Vjollca Haxhiu - Ça Ka Zemra (Gezuar 2018)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/01/2018

2018-01-06T18:00:04

See Also

Sinan Hoxha

See Also

Big Mama

See Also

Vjollca Haxhiu


O qka ka syri qe gjum nuk ka
o qysh me flejt kur ty t'kom pa

O qka ka zemra qe s'qetsohet
o n'rrug s'po m'rrihet
nshpi spom shkohet

REF. x2:
Vaj vaj vaj kanga mu bo
O dil nihet se du met pa
Vaj vaj vaj kanga mu bo
O kurr prej teje s'kam me u nda

O qka ka syri qe gjum nuk ka
o qysh me flejt kur ty t'kom pa

O qka ka zemra qe s'qetsohet
o n'rrug s'po m'rrihet
nshpi spom shkohet

REF. x2:
Vaj vaj vaj kanga mu bo
O dil nihet se du met pa
Vaj vaj vaj kanga mu bo
O kurr prej teje s'kam me u nda


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019