Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Falëm (Feat. Vjollca Haxhiu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

[Meda:]
Me ty u ngrita, pa ty u poshtërova
Rand gabova, rand gabova
Si ty dashni skam pas në jetë
E para dhe e fundit ke me mbetë

[Vjollca:]
Dashni e vjetër, plagë e re
Sa her të shoh, për sgjalli hy në dhe
Me u bashku jo nuk le vend
Per dhimbjen time vonë t'paska ra n'mend

[REF.:]
[Meda:]
Falëm falëm afër teje ndalem
[Vjollca:]
Falja e lutja të pranohet
Burri burr veq n'dashni dorezohet

[Meda:]
Gabimi falet e jeta s'ndalet
Po plaga po dhemb o shpirti jem

[Vjollca:]
E harrume le të mbes
Qofte gabimi i fundit në jetë

[REF.:]
[Meda:]
Falëm falëm afër teje ndalem
[Vjollca:]
Falja e lutja të pranohet
Burri burr veq n'dashni dorëzohet


Ky tekst u dërgua nga AmiMeda
Featuring: Vjollca Haxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/06/2018
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi) & Granit Gashi
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Falëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falëm".
3. Video është e këngës "Falëm", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

12
4
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0