A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Meda - Bablok


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2018

2018-11-21T15:06:25

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Granit Gashi

Këngë e albumit:

"A Jena"

Këngë e albumit:

"Top Emra"


Pasha nonen jam merzit
Ça m'ka gjet se kam prit
Nje dashni e kam pas
Qysh e deshta s'me kish dasht

[REF. x2:]
O bab o bablok
As jam n'qill e as jam n'tok
O bab o bablok
Mu dashnia m'ka rrxu n'tok

Pasha jeten jam shkatrru
Skam motiv as me jetu
Nje dashni e kam pas
Qysh e deshta s'me kish dasht

[REF. x2:]
O bab o bablok
As jam n'qill e as jam n'tok
O bab o bablok
Mu dashnia m'ka rrxu n'tok


Ky tekst u dërgua nga Kalosh T.Kartolina (2)

U krijua nga aa6952613@gmail.com 2018-12-19 22:52:18
Pasha nanën jam mërzit
Ça m'ka gjet, s'e kam prit
Një dashni e kam pas
Qysh e deshta, s'më kish dasht
U krijua nga DREN1 CHannel 2018-12-02 11:08:02
O bab, o bablok
As jam n'qill e as jam n'tok
O bab, o bablok
Mu dashnia m'ka rrxu n'tok

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019