Audio

Meda - Midis Rrugës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2013

2013-04-22T15:00:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Midis Rrugës" kënduar nga Meda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Meda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...