Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Meda & Mc Beka - Prishtinalike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

1 🔥

17/07/2019

2019-07-17T17:00:02+00:00

Më Shumë Nga

Mc Beka

Teksti:

Ghulo

Teksti:

Mc Beka

Muzika & Orkestrimi:

Nurteel

Këngë e albumit:

"2 Minuta"

Këngë e albumit:

"A Jena"
Mc Beka
Gjithe kand per ty po e veti
Kah po rrin ti kah po shkon
M tha dikush qe je prishtinalike
E une prishtinen ne zemer e kom
Pata qejf qat snap me ta marr
Me pa kah je me kon je tu dal
Krejt po thojn as nuk ka shanca
e njo si une minutin nuk te fal
Une ta boj Jeten si ne filma e per
neve fol krejt prishtina mos u nal
Hajde ktu rrina je ma e Mira e dina
Une ta baj jeten si ne filma e per neve
Fol krejt prishtina mos u nal hajde ktu
Rrina je ma e mira e Dina

Meda
Ti ti prishtinalike po po trunin ma Ike
Veq tregom ti qka po don per dashni
Gjith ktu jom (2 here )

Mc beka
Je si raket madam ti m’bone mu djeg
Shum Killa tu hjek per mas une tu t njek
Uh uh sa shpejt ti po shkon e para ti
m’rrin ska kush te ka kalon uh ska
Mashkull qe ty te reziston

Meda
Zemra jeme do me qmend afer meje ti kur
vjen edhe ti ishe qmend me pas kan vendin tem

Meda

Ti ti prishtinalike po po trunin ma ike
Veq trego ti qka po don per dashni gjith
Ketu jom (2 here)


Ky tekst u dërgua nga Dreni15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet