A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ja Për Ty, Ja Për Kon

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Ja Për Ty, Ja Për Kon


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2019

2019-07-06T18:58:17

Music:

Nurteel

Lyrics:

Ghulo

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Song from the album:

"A Jena"


Sikur drit për mu je kon,
Qysh mujte n'terr me m'lon
Zemra jem ty s'mun me dhem
dhimbja jote osht dhimbja jem

Ja për ty, ja për kon
Unë jam dhon edhe jom
S'kam ku t'coj, s'ke ku m'con
O per mu je, per ty jom
2x

Zemrën tem, pse ma more?
Cka të bona që m'helmove?
Zemra jem ty s'mun me dhem
dhimbja jote osht dhimbja jem

Ja për ty, ja për kon
Unë jam dhon edhe jom
S'kam ku t'coj, s'ke ku m'con
O per mu je, per ty jom
4x


Lyrics submited by Dreni   Albafi23e-Cards (1)

U krijua nga Dreni 2019-08-05 09:07:17
Ja për ty, ja për kon
Unë jam dhon edhe jom
S'kam ku t'çoj
S'ke ku m'çon
O për mu je, për ty jom

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019