Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Krejt, Krejt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt, Krejt".
3. Video është e këngës "Krejt, Krejt", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Krejt, Krejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Granit Gashi

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Top Emra"

Komente

1 🔥

15/11/2019

2019-11-15T12:31:28+00:00Na bashkoi I madhi zoti veq zoti na ndan sdi pse njerzit lodhen kot kur gjo ndor
Nuk kan (2 here)

Krejt krejt ni dynja mu qu kunder meje
Kurr kurr skan me nda zemren teme prej teje (2 here )

Vallahi askush s’guxon mes nesh me hy ti je
fati Jem une jam fat per ty (2here)

Krejt krejt ni dynja mu qu kunder meje kurr
Kurr skan me nda zemren teme prej teje (2 here)

Krejt krejt ni dynja mu qu kunder meje kurr kurr
skan me nda zemren teme prej teje (2here)

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet