Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Bela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

24 or me telefon në dor
Çdo lëvizje temen do me pas n'kontroll
xhelozia ësht smundje pa ilaç
i bon vetes keq e mu don me m'plas

[REF. 2x:]
Bela, bela
Kjo është bela
problem me t'majt
e ma problem me u nda

24/7 ti m'ban presion
e në çdo veprim ti më kritikon
xhelozia ësht smundje pa ilaç
i bon vetes keq e mu don me m'plas

[REF. 4x:]
Bela, bela
Kjo është bela
problem me t'majt
e ma problem me u nda


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Meda
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/07/2020
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi
Video Produksioni: BUG Production


Meda - Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bela".
3. Video është e këngës "Bela", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

24
17
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0